SMPS FSP 250-60HNC ATX-250PA 1PF 9PA250B111 250W 24pin ATX Desktop Power Supply
(Product image for illustration purposes only. actual product may vary)
  • Model: 24Pin ATX Supply
  • SKU: FSP-Power-Supply
  • Location: Nehru Place Delhi
  • Approx Weight: 0.85kg
  • Stock: In Stock
040 Items sold
Product Views: 2783
  • Sold by Grania Computers
  • Contact Seller
  • Seller Rating:    1 Reviews
    Delhi's Wholesale and Retail Marketplace Prices